Shenzhen Yujies Technology Co, Ltd

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Yujies Technology Co., Ltd.

Shenzhen Yujies Technology Co., Ltd.

Shenzhen Yujies Technology Co., Ltd.
<-Video Images->

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Yujie
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 2000000-3000000
Yıl kurulan : 1996
İhracat p.c : 60% - 70%

Established in 1996, Shenzhen Yujies Technology Co., Ltd. is a professional manufacturer of piezoelectric ultrasonic transducers. 1996 yılında kurulan Shenzhen Yujies Technology Co, Ltd piezoelektrik ultrasonik transdüserlerin profesyonel bir üreticisidir. Our products mainly include piezoelectric ceramic chips, ultrasonic transducers, and piezoelectric ceramic ultrasonic sensors; Ürünlerimiz ağırlıklı olarak piezoelektrik seramik cips, ultrasonik transdüserler ve piezoelektrik seramik ultrasonik sensörler; which are extensively used in household appliances, cosmetic devices, medical equipment and commercial installations. Ev aletlerinde, kozmetik cihazlarda, tıbbi cihazlarda ve ticari tesisatlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

We have a group of professional engineers with 40 years' experience in the research, development and manufacturing of new products. Biz araştırma, geliştirme ve yeni ürünlerin üretiminde 40 yıllık tecrübesi ile profesyonel mühendis bir grup var. Our products are manufactured in accordance with the ISO9002 standard. Ürünlerimiz ISO9002 standardına uygun olarak üretilmektedir. We are striving to offer you best the quality products, preferential price and first-class services. Size en kaliteli ürünleri, tercihli fiyatı ve birinci sınıf hizmetleri sunmak için çalışıyoruz. Moreover, we accept both large and small orders, and can also design and develop products according to customers' special requirements. Ayrıca, hem büyük hem de küçük siparişleri kabul ediyoruz ve müşterilerin özel gereksinimlerine göre ürünler tasarlayıp geliştirebiliriz.

 

Kalite
Shenzhen Yujies Technology Co., Ltd. is committed to providing our customers the absolute highest level of quality possible. Shenzhen Yujies Technology Co, Ltd müşterilerimize mümkün olan en yüksek kalite mutlak sağlamayı taahhüt eder. We utilizes Statistical Process Control to assure that all of our processes are always under control, we don't just talk quality - we live it! Tüm süreçlerimizin her zaman kontrol altında olmasını sağlamak için İstatistiksel Süreç Kontrolünü kullanıyoruz, sadece kaliteden bahsetmiyoruz - yaşıyoruz!

Pazarlar:
Piezoelektrik seramik yongaları, ultrasonik sensörler, PZT, Ultrasonik Atomize Dönüştürücü, Ultrasonik masaj dönüştürücü, ultrasonik kaynak dönüştürücüler, ultrasonik temizleme dönüştürücüler, su altında dönüştürücüler, Hava ses dönüştürücüler, piezoelektrik malzeme, ultrasonik akış ölçer

Bir teklif isteği
We wish to cooperate with all customers around the world. Dünyadaki tüm müşterilerle işbirliği yapmak istiyoruz. If you are interested in any of our products, please feel free to contact us for more details or visit our website. Eğer ürünlerimizden herhangi ilgileniyorsanız, daha fazla bilgi için bizimle temas kurmaktan çekinmeyin veya web sitemizi ziyaret edin. We are looking forward to receiving your inquiries. Sorularınızı almak için sabırsızlanıyoruz.

Web sitemizi ziyaret etmenizi bekliyoruz: http: // www.szyujie.com

İletişim bilgileri
Shenzhen Yujies Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Dream Chan

Tel: 86-755-83747109

Faks: 86-755-83747516

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin